kalkulator papy

 
SPRAWDŹ CENĘ PAPY

9 najczęściej zadawanych pytań przed zakupem papy

16 września 2022
Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie papy?

Gdzie najlepiej kupić papę na dach?

Papę na dach w najprostszy sposób kupisz za pomocą serwisu internetowego www.budowlane.pl. Za pośrednictwem tej strony, w prosty i szybki sposób wybierzesz odpowiednią dla siebie papę, porównasz różne oferty w zależności od parametrów, wybierzesz potrzebną ilość, podasz adres dostawy i złożysz zamówienie. Po kilku dniach otrzymasz towar. Za zamówioną papę zapłacisz kurierowi przy dostawie.

Jakie są dostępne rodzaje wkładek w papach?

Wyróżniamy różne rodzaje pap w zależności od zastosowanej wkładki. Papy na welonie szklanym, na tkaninie szklanej i papy na włókninie poliestrowej (najmocniejsze). Dodatkowo gramatura tych wkładek może być różna. Może być na przykład papa termozgrzewalna oksydowana o grubości 4,2mm na welonie szklanym o gramaturze 60g/m² i na welonie szklanym o gramaturze 80g/m². Niby te same papy ale jedna ma o 33% grubszą wkładkę od drugiej przez co jest mocniejsza…

Jak długich gwarancji udziela producent papy?

W zależności od rodzaju papy i jej parametrów, producenci udzielają od 1 roku do 20 lat gwarancji. Najniższą gwarancję ma zwykła papa asfaltowa zgrzewalna wierzchniego krycia V60S42H (1 rok) a najdłuższą papa asfaltowa termozgrzewalna, wierzchniego krycia, modyfikowana SBS np. Lembit SUPER W-PYE250 S52 SBS S na włókninie poliestrowej.

Jakie są rodzaje pap?

Papy możemy podzielić na papy podkładowe i wierzchniego krycia. Możemy również podzielić na papy tradycyjne i termozgrzewalne. Papy termozgrzewalne możemy podzielić w zależności od zastosowanej wkładki na papy z wkładką z włókna szklanego i na papy z wkładką poliestrową. Możemy wyróżnić jeszcze jeden podział pap – modyfikowane SBS lub APP i niemodyfikowane (uwaga! papy mogą być modyfikowane lub tylko z dodatkiem modyfikatora). W takim razie jaką wybrać papę, żeby była najlepsza? Ja wybieram papę wierzchniego krycia, termozgrzewalną, z włókniną poliestrową, modyfikowaną SBS i o grubości 5,2mm.

Czy dostępne są papy w różnych kolorach?

Tak, na magazynie posiadamy, dostępne od ręki, wysokiej jakości papy LEMAR LEMBIT SUPER W-PYE250 S52 SBS S w kolorze czerwonym i zielonym. Papy te posiadają 20 letnią gwarancję producenta.

Ile metrów papy należy dołożyć, żeby starczyło do zamknięcia inwestycji?

Do rzeczywistego wymiaru powierzchni, którą chcemy pokryć należy doliczyć 10% papy.

Zamów papę w wygodny dla siebie sposób

Napisz do nas

Masz pytania lub chcesz zamówić papę napisz do nas. Państwa adres email i dane będą wykorzystane tylko w celu realizacji zamówienia.

Zadzwoń do konsultanta

Chcesz zamówić papę? Doradzimy jaką wybrać. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
+48 502 447 002

Skorzystaj z kalkulatora

Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj papy, oblicz ilość lub podaj powierzchnię i sprawdź cenę. Dostawa papy na budowę w atrakcyjnej cenie!
Nowabud Logo
Firma NOWABUD istnieje na rynku budowlanym od ponad 18 lat. Zarząd i pracownicy stawiają na dobre relacje z klientami, oparte na uczciwym doradztwie, ponieważ wiedzą, że w handlu opinia rozchodzi się naturalnie i jest prawdziwym odbiciem atmosfery panującej w spółce. Zakupy w firmie Nowabud OSB są uczciwe, fajnie, swobodnie, dobre i w atrakcyjnych cenach. Od początku do końca.
Informacje kontaktowe
Nowabud OSB sp. z o.o.
ul. Polna 2 Dziemionna
86-060 Nowa Wieś Wielka k. Bydgoszczy
województwo kujawsko-pomorskie
NIP 554-285-96-90
Tel. kom: +48 502 447 002
Email: papa@nowabud.pl

Bank Pekao
39 1240 1183 1111 0010 7829 7152
Santander Bank
70 1090 1072 0000 0001 1967 5326
Dostawa na terenie Polski
Dostawa na terenie Całej Polski
Płatność przy odbiorze u kuriera
Dostawa Papy na terenie całej Polski.
Papę Lemar Lembit dowozimy do takich miast jak Białe Błota, Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Chełmża, Chojnice, Człuchów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gliwice, Gniezno, Grudziądz, Inowrocław, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kościerzyna, Kraków, Lublin, Łabiszyn, Łochowo, Łódź, Nakło, Nowy Sącz, Opole, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań, Radom, Rybnik, Rzeszów Siedlce, Sosnowiec, Solec Kujawski, Stargard Szczeciński, Szczecin, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zielona Góra, Zielonka, Żary, Żywiec i do wielu innych.

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie czternastu dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy o prawach konsumenta
  • asfalty: Orlen Asfalt, Lotos Asfalt, Paramo, Mol
  • welon szklany: Johns Manwville, Saint-Gobain
  • włóknina poliestrowa: Freudenberg Politex, Johns Manville
  • wkładka kompozytowa: Saint-Gobain
  • kauczuki: Dynasol, Kraton, LG, Kumho Asiana
  • wypełniacz: Lafarge
  • posypka papowa: Revlan

Strony Internetowe Bydgoszcz